APIE ASGAARD KEYS

GERESNĖ GYVENIMO KOKYBĖ

AsgaardKeys

Centriniame verslo rajone įsikursiančio, naujojo verslo centro AsgaardKeys dizainu buvo siekiama pagerinti darbuotojų gyvenimo kokybę bei sukurti sveiką darbo aplinką. Biurų pastatas pasižymės maloniu darbo klimatu, kuriame bus užtikrintas natūralus dienos apšvietimas visoms darbo vietoms, jis išsiskirs tvarumu ir efektyviu energijos vartojimu, bus funkcionalus bei atitiks A klasės verslo centro bei BREEAM In-Use valdymo sertifikato reikalavimus.

AsgaardKeys verslo centre didelis dėmesys skiriamas darbuotojų poreikiams, siekiant sukurti įvairias ir nuomininkų norus atitinkančias erdves bei jų įrengimą. Įspūdingas atriumas suteiks gausybę galimybių neformaliems susitikimams ir bendravimui tarp nuomininkų bei verslo centro svečių, kur jie galės naudotis belaidžiu internetu bei mėgautis sveiku maistu restorane. Darbuotojams bėgantiems ar į darbą atvykstantiems dviračiais, įrengtos dušo bei persirengimo kabinos. Atsipalaidavimo akimirkai biurų pastato nuomininkai galės pakilti ant verslo centro stogo, kur atsivers kvapą gniaužiantis panoraminis miesto kraštovaizdis bei terasa apsupta žalumos.

Architektūriškai biurų pastatas sudaro elegantišką kvadratą su aptakių formų centriniu atriumu. Verslo centro fasade dominuos stiklas ir lengvas Itališkas granitas tam, kad jis lengvai įsilietų į teritorijos urbanistinę aplinką bei jį supantį kraštovaizdį.

Verslo centras yra dvisluoksnis, su energetiškai efektyviais fasado stiklais bei automatizuota saulės kontrolės sistema. AsgaardKeys biurų pastatas turės hibridinę ventiliacijos ir vėdinimo sistemą su natūralia ventiliacija biurams. Tiek pastato išorėje, tiek interjere naudojamos medžiagos yra natūralios ir draugiškos aplinkai. Akustinės verslo centro savybės buvo svarbi dalis jo projektavimo metu. Apšvietimas bei natūralios dienos šviesos kontrolės sistema diegiamos taip, kad sukurtu maksimalų gerovės jausmą verslo centro nuomininkams.

Pastato interjerą apgaubs švelnios spalvos į kurias įsiterps natūralios medžiagos – medis bei akmuo. Apšvietimas visose darbo vietose sieks 3.000 kelvinų,  o tai kuria malonią ir patogią darbo aplinką. Visose darbo erdvėse bus įrengtos pakeltos grindys, o ant jų dengiamos kiliminės plytelės. Itin didelis dėmesys skirimas pastato akustinėms savybėms, taip užtikrinant pačias geriausias darbo sąlygas visose erdvėse.

AsgaardKeys bus tvarus ir draugiškas aplinkai verslo centras, o jame diegiamos naujausios valdymo ir išteklių optimizavimo sistemos, taupančios energiją bei kuriančios komfortabilų mikroklimatą. Pastatas buvo projektuojamas taip, kad išvengtų tamsiųjų zonų ir užtikrintų maksimalų natūralios dienos apšvietimą. Verslo centras taip pat turės efektyvią vandens išteklių valdymo sistemą.

TVARUS - IŠMANUS - ŠVIESUS

Vystytojas: UAB Asgaard Property
Architektai: PLH Arkitekter A/S, Kopenhaga, Danija, UAB Archinova, Vilnius, Lietuva
Inžinerinė dalis: UAB ASD project, Vilnius, Lietuva
Pastato inžinerinių sistemų projektavimas: UAB Caverion Lietuva, Vilnius, Lietuva
Statybų valdymas: UAB Incorpus, Vilnius, Lietuva
Statybų pradžia: 2016 m. III ketvirtis
Atidarymas: 2018 m. rugsėjis
Bendras pastato plotas: 7.092 kv. m
Bendras nuomos plotas: 4.122 kv. m
Pirmo aukšto plotas: 1.088,24 kv. m
Tipinio aukšto plotas (2-4 aukštai) : 1.011,27 kv. m
Požeminės parkavimo vietos: 99 vietos automobiliams ir dviračių saugykla
Stogo terasos plotas: 380 kv. m
Žemės plotas: 1.801 kv. m
Energetinė klasė: A
Verslo centro klasė: A
Pastatui numatytas tarptautinis tvariųjų pastatų sertfikatas BREEAM In-Use

Susidomėjote biuro erdve?

Susisiekite