Privalumai

PUIKI INFRASTRUKTŪRA

Šalia verslo centro yra visa jums ir jūsų darbui reikalinga infrastruktūra: didžiausių bankų padaliniai, prekybos centrai su kavinėmis bei restoranais, degalinės bei miesto savivaldybė.

Panoraminė terasa

Panoraminė stogo terasa bendram visų biurų naudojimui ne tik džiugina įspūdingais miesto vaizdais, bet ir įkvepia dideliems darbams.

Strategiškai patogi vieta

Netoli pagrindinių miesto verslo centrų dešniąjame Neries krante įsikūręs centras „AsgaardKeys“ yra strategiškai patogioje vietoje, lengvai pasiekiamas iš visų Vilniaus dalių tiek asmeniniu, tiek viešuoju transportu.

Natūrali šviesa

Visos darbo vietos šiame tvariame ir išmaniame pastate turi natūralios dienos šviesos šaltinį.

Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė

Verslo centre bus 3.700 kv. m ploto požeminė aikštelė, o pastato nuomininkams skiriamos 99 vietos automobiliams. Papildomos vietos jūsų klientams bus rezervuotos šalia pagrindinio įėjimo į verslo centrą.

A klasės energetinis naudingumas

Modernios inžinerinės infrastruktūros, aukštos kokybės statybinių medžiagų ir efektyvios pastato valdymo sistemos derinys leis minimizuoti verslo centro eksploatacijos išlaidas.

Breeam In-Use sertifikatas

Efektyvūs pastato valdymo sprendimai sukuria papildomą naudą: minimizuoja kaštus, kelia turto vertę, pritraukia nuomininkus, gerina darbo sąlygas, didina produktyvumą bei suteikia eilę kitų privalumų.

Didelis aukšto plotas

1.011 kv. m aukšto plotas idealiai tinka tarptautinėms kompanijoms, ketinančioms užimti visą pastato aukštą, be to, kvadrato formos pastato išplanavimas yra palankus darbo vietų planavimui bei sukuria galimybę dalinti aukštą į atskirus biurus.

Susidomėjote biuro erdve?

Susisiekite